De langverwachte verhuizing gaat echt beginnen voor de familie Verleg. In aflevering 5 van Een huis vol emigreert 2025 pakken Melissa en de kinderen het vliegtuig om vader Pim te ontmoeten in Spanje. Met vijf energieke kinderen is zo’n reis een hele onderneming.

Remy kruipt stiekem achter balie

De reisbrigade van moeder Melissa neemt afscheid van hun familie op het vliegveld. Na het wegpinken van een paar tranen, is het tijd om in te checken. 

Met een grote kinderwagen en vijf kinderen staat moeder Melissa bij de incheckbalie. Ze kijkt een seconde weg, genoeg tijd voor Remy om stiekem achter de balie te kruipen. Melissa is gefrustreerd: ‘Dit bedoel ik dus. Ik ben belangrijke dingen aan het doen, maar jij luistert niet. Wat zeg je dan tegen mij?’ Remy is schuldbewust: ‘Sorry.’

 

Trotse moeder Melissa

Daar zitten ze dan, met z’n zessen in het vliegtuig. Vol trots vertelt Melissa over haar stoere kinderen: ‘Ze zijn nog zo jong en het is hun eerste keer vliegen. Ze moeten steeds luisteren en wachten. Ik vind dat ze het supergoed doen.’

'Ik vind dat mijn kinderen het supergoed doen'

Melissa Verleg

Kinderwagen kwijt

Rond middernacht landen Melissa en de kleintjes in Spanje. Met z’n allen zoeken ze de weg naar de terminal. Daar ziet Rosaline een klimrek: de bagageband. Met veel tegenzin laat ze zich eraf tillen door haar broer. 

Ondertussen realiseert Melissa zich dat ze de kinderwagen niet bij zich heeft, die ligt vast nog bij het vliegtuig. De reisbrigade gaat op zoek naar hulp. De informatiedeskmedewerker vertelt Melissa waar de kinderwagen is, en de familie kan weer verder.

Hereniging met papa Pim

Familie Verleg is pas echt compleet wanneer ze Pim weer zien. Hij stond al een tijdje te wachten bij de terminal. Zijn gezin vliegt hem in de armen. Iedereen heeft elkaar gemist. 

Pim uit zijn gevoelens naar Melissa: ‘Ik voel me opgelucht dat je er weer bent. Ik was een beetje bang dat het vliegtuig zou neerstorten en mijn gezin zou vergaan. Gelukkig is dat niet gebeurd.’ Op naar een mooi Spaans avontuur!

Een huis vol emigreert zie je elke vrijdag om 21.30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1. Je kunt de afleveringen ook streamen op NPO Start

Op de hoogte blijven van Een huis vol emigreert?

Schrijf je dan in voor de KRO-NCRV nieuwsbrief.