Online bestellingen die nooit aankomen, eindeloze chats met bots en abonnementen waar je niet meer vanaf komt: het zijn herkenbare problemen. In het nieuwe Ook dat nog! legt een panel wekelijks de consumentenfrustraties van nu bloot, samen met presentator Herman van der Zandt.

Van verkleurde gordijnen naar misleidende reclames

Consumentenklachten zijn van alle tijden, maar het speelveld is veranderd. Waar het vroeger vooral ging over verkleurde gordijnen of een rammelende wasmachine, klagen we nu massaal over misleidende reclames, oneindige retourprocedures en slimme internetoplichters.

Van het kastje naar de muur

Maar de frustraties stoppen niet bij webshops: ook het doolhof van instanties van gemeenten, rijksoverheid en grote bedrijven komt aan bod. Burgers worden van het kastje naar de muur gestuurd en raken verstrikt in bizarre regelgeving, loketten en formulieren die elkaar tegenspreken. Het zijn van die momenten waarop je verzucht: ‘Ook dat nog! ’.
 

Het panel

Samen met presentator Herman van der Zandt legt het panel de consumentenkwesties van nu onder de loep met sketches, scherpe observaties en een flinke knipoog. Het panel bestaat uit acteurs Jelka van Houten, Margôt Ros, Stefan de Walle en cabaretier Nabil Aoulad Ayad.

Ook dat nog! is vanaf zondag 21 september vijf weken lang te zien om 20.25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.