In december 2026 presenteren KRO-NCRV en Big Blue een nieuwe serie: Grand Hotel aan Zee. Het eerste romantische kostuumdrama van Nederlandse bodem. Vandaag onthullen we een aantal nieuwe castleden.

De serie speelt zich af aan het begin van de twintigste eeuw. In Grand Hotel aan Zee staat Sandra (gespeeld door Thekla Reuten) centraal. Zij wil haar hotel binnen twee jaar uitbouwen tot dé bestemming voor de Europese elite. Maar als vrouw in het begin van de twintigste eeuw krijgt ze te maken met stevige obstakels.  

Nieuwe acteurs  

Acteurs Shahine El-Hamus, Eliyha Althena, Josephine Arendsen, Marie-Mae van Zuilen, Nils Verkooijen én Kes van den Broek versterken de cast die al bekend is gemaakt. Deze bekende acteurs geven de achtdelige dramaserie nog meer energie en spanning. Hun personages bewegen zich in en rond het Grand Hotel. 

Een foto in een luxe hotel waar een vrouw poseert
Een man in pak poseert in een luxe hotel
Een man in beige pak poseert op een bank in een luxe hotel
Een vrouw in een blauwe jurk poseert in een luxe hotel
Een man zit op een bank in een luxe hotel

Dromen en eerste liefdes 

Daar raken personeel, hotelgasten en dorpsbewoners met elkaar verweven. Dat zorgt voor intriges, opbloeiende liefdes en onverwachte wendingen. De jongeren zoeken hun plek in een snel veranderende wereld. Wat gebeurt er als je toekomst al voor je lijkt uitgestippeld? En wie durft er zelf keuzes te maken? Dromen, klassenverschillen, vriendschappen en eerste liefdes kruisen elkaar.  

 

Bekend van  

Shahine El-Hamus (bekend van Zina en Bestseller Boy) en Eliyha Althena (bekend van Knokke Off en Nemesis) spelen twee van de nieuwe rollen binnen de jonge generatie van Grand Hotel aan Zee. Ook Josephine Arendsen (bekend van De Vuurwerkramp en Eén Grote Familie), Marie-Mae van Zuilen (bekend van Klem en Sleepers), Nils Verkooijen (bekend van BODEM en De Joodse Raad) én Kes van den Broek (bekend van Misfit en Red Flags) voegen zich bij de cast.  

Samen brengen zij verhalen over verlangen, vrijheid en volwassen worden tot leven. Thema’s die ruim honderd jaar later nog steeds herkenbaar voelen.