Onze boerderij internationaal
In Onze boerderij internationaal gaat Yvon Jaspers de wereld over naar boeren met Nederlandse roots die op verrassende plekken een nieuw thuis hebben gevonden. Van Oostenrijk tot Amerika en van Zweden tot Tanzania: Yvon neemt de kijker mee in hun dagelijks leven. Hoe is het om daar te wonen én te boeren, met de huidige uitdagingen rond klimaat en milieu?
Vanaf woensdag 5 november om 21.30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1 en wekelijks te streamen via NPO Start.
Volgende aflevering
In Kenia ontmoet Yvon Jaspers de Noord-Hollander Sjaak. Hij kwam 35 jaar geleden met bijna niets en is nu de grootste werkgever in de regio. Dagelijks exporteert hij 1 miljoen plantenstekken naar Nederland. Dochter Talash is al net zo ondernemend: haar bedrijf zet met behulp van vliegenlarven organisch afval om in vruchtbare compost. Yvon bezoekt ook de Nederlandse Els, die na het tragische overlijden van haar Afrikaanse man, hard werkt om hun biologische boerderij draaiende te houden.
Je ziet het in Onze boerderij internationaal, woensdag 19 november om 21.30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1, of stream via NPO Start.